czwartek, 5 kwietnia 2001

II Konferencja Muzyczna Audioriver

Druga edycja Konferencji Muzycznej organizowanej przez festiwal Audioriver odbędzie się 14 kwietnia w Auli Głównej Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM przy ulicy Umultowskiej 89a w Poznaniu. I Konferencja odbyła się w zeszłym roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a to oznacza, że mamy do czynienia nie tylko z wydarzeniem cyklicznym, ale i mobilnym. After Party, po tegorocznej edycji, odbędzie się w klubie SQ, a jego gwiazdą będzie duet Benoit & Sergio live. Konferencja Muzyczna Audioriver to integralna część projektu Rynek Niezależny – inicjatywy płockiego festiwalu, której celem jest wspieranie biznesu z kręgu muzyki alternatywnej: wytwórni, organizatorów imprez, artystów, mediów, uczelni itp.

II Konferencja Muzyczna Audioriver została objęta honorowymi patronatami Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Prezydenta Miasta Poznania.

PROGRAM:

Aula Główna WDiNP UAM, ul. Umultowska 89a, Poznań
Godziny mogą ulec niewielkim zmianom
11:00 – 12:30
Jak zrobić festiwal? (debata)
O czym trzeba wiedzieć, aby zorganizować festiwal? Od czego zacząć? Skąd pozyskać dofinansowanie? Jak rozmawiać z władzami miasta? Co może pójść nie tak podczas produkcji eventu?

Dotychczas potwierdzono udział:
Karina Adamska – zastępca dyrektora festiwalu Malta
Radosław Miszczak – polski promotor festiwali Hip Hop Kemp i Rock For People
Piotr Orlicz-Rabiega – organizator Audioriver
12:45 – 14:00
Wykład z marketingu.

Prowadzi Jacek Studziński – strateg z 12-letnim stażem, który na koncie ma pracę w takich agencjach, jak G7, Grey i TBWA. Jednocześnie DJ, beatboxer, bębniarz i współtwórca 11-osobowego składu Sublevel2, serwującego m.in. dubstep, breakbeat i drum'n'bass.
14:00 – 15:45
Przerwa na lunch
15:45 – 17:15
Kondycja polskiej sceny klubowej (debata)
Co jest dobre, co jest złe? Czy mamy w Polsce kluby z prawdziwego zdarzenia? Czy polska publiczność zna się na muzyce czy jest jej wszystko jedno?

Udział wezmą:
Marcin Czubala (Mobilee, Your Mama’s Friend)
Mr. Lex (Roxy FM, Beats Friendly)
Igor Niemczyk (SQ klub)
Marcin Żyski (FTB.pl)
Mateusz Borowicz (MDT Agency, Sunrise Festival)
Rafał Cały (C&C Bookings, klub Forma)
Adam Słowiński (Muno.pl, Hrabioza Soundsystem)
Leon (Audioriver, Spółka Akcyjna)
17:30 – 19:00
Student na festiwalu (debata)
Panel zorganizowany przez studentów UAM na temat doświadczeń młodych ludzi z dużymi imprezami masowymi. Dziennikarstwo festiwalowe, wolontariat i marketing, to tylko niektóre z zagadnień, któremu zostanie poświęcone to spotkanie.

ZAKOŃCZENIE KONFERENCJI

22:00 – 06:00
After Party w klubie SQ z Benoit & Sergio live
Ul. Półwiejska 42, Poznań

Na dwóch scenach wystąpią: Benoit & Sergio live, Marcin Czubala, Juniore, Leon, Mr.Lex, Luke Hiero, Pavlo, Ice.

Bilety na Konferencję i After Party dostępne są wyłącznie na portalu Muno.pl. Wejściówka na wszystkie panele i wykłady przy ul. Umultowskiej 89a kosztuje symboliczne 10 pln. Bilet na After Party w przedsprzedaży kosztuje 25 zł, a w pakiecie z Konferencją – 33 zł. 30 zł to cena wejściówki na After Party obowiązująca w dniu imprezy.

Więcej na www.audioriver.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz