czwartek, 17 listopada 2011

Kiermasze świąteczneJuż po raz piąty pakamera.pl zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników handmade’u na organizowane przez nas KIERMASZE ŚWIĄTECZNE.

Kiermasze świąteczne to już tradycja i grudniowa domena pakamery. Już po raz piąty na okres grudnia zostanie zgromadzone i wyeksponowane ponad 15 tysięcy prac artystów i projektantów z całej Polski. W ciągu pięciu lat imprezy handmade z pakamera.pl z lokalnej, gościnnie prezentującej prace kilkudziesięciu artystyów urosły do rangi NAJWIĘKSZEGO W KRAJU WYDARZENIA PROMUJĄCEGO I PREZENTUJĄCEGO NIEBANALNE i UNIKATOWE prezenty, dodatki i akesoria, ubrania oraz design od Polskich Projektantów.
MIEJSCE: KLUB 1500m2 do wynajęcia, Solec 18, Warszawa
1500m2 do wynajęcia to miejsce na warszawskim powiślu. w postindustrialnych przestrzeniach starej drukarni kartograficznej
CZAS:

MIKOŁAJKI HANDMADE z PAKAMERA.PL
DATA: 4-5 GRUDZIEŃ – NIEDZIELA i PONIEDZIAŁEK
GODZINY: NIEDZIELA: 10 – 19, PONIEDZIAŁEK 10-21

Kiermasze świąteczne stały się już w dużej mierze naszą tradycją i grudniową perełką na mapie wydarzeń miasta Warszawy. Jest to alternatywa dla przedświątecznego maratonu po supermarketach, pokazujemy jak za pośrednictwem rękodzieła artystycznego można oderwać się od masowych sieciówek. Grudzień to jedyny czas w roku kiedy mamy okazję pokazania twórczości kilkuset artystów z całej Polski w jednym miejscu.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK ABY BYĆ NA BIEŻĄCO :: http://www.facebook.com/event.php?eid=217709601632339

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz