wtorek, 13 grudnia 2011

STEVE AOKI

15 grudnia 2011
1500m2 | Solec 18, Warszawa


Do tej pory kojarzono nas z warszawskim cyklem Warsaw Loves Noize, poznańskim Fetish Sounds czy krakowskim Enjoy The Scream. Przyszedł czas abyśmy zaprezentowali Wam eventy sygnowane wyłącznie nazwą firmy. Wyselekcjonowana muzyka, oryginalne miejsce i artysta dużej rangi – to nasz motyw przewodni!

Ruszamy więc z wielkim hukiem! Dlatego też mamy zaszczyt zaprosić Was na długo oczekiwane wydarzenie – imprezę z udziałem króla muzyki elektronicznej, Stevem Aokim, założycielem DIM MAK RECORDS oraz DIM MAK COLLECTION. Steve Aoki wystąpi pierwszy raz w Polsce 15 grudnia w 1500m2. Jest to niezastąpiona okazja do uczestnictwa w jednym z jego ostatnich występów europejskiej trasy 2011.


BASSLINE zaprasza na pierwszy w Polsce występ: STEVE AOKI

Tour promuje najnowszy utwór „Tornado”, który stworzył przy współpracy z DJ TIESTO. Od Steve Aokiego możemy oczekiwać żywiołowego i niepowtarzalnego show! Na imprezie będzie specjalnie wyznaczone stoisko, gdzie będą dostępne na sprzedaż ubrania z DIM MAK COLLECTION.
www.dimmak.bigcartel.com

Biografia

STEVE AOKI, DJ i producent z Los Angeles o japońskich korzeniach. Człowiek stojący za wytwórnią DIM MAK RECORDS oraz DIM MAK COLLECTION. Współpracowały z nim takie zespoły jak Bloc Party, The Kills, Klaxons, MSTRKRFT, The Bloody Beetroots czy The Gossip. Na swoim koncie posiada wspólne przedsięwzięcia z Armandem Van Heldenem, Laidback Luke, Afrojack, Boys Noize czy The Bloody Beetroots. Debiut Space Dust Mix z 2008 r. powstał przy udziale takich gwiazd jak Fake Blood, Junkie XL, MSTRKRFT, Felix Cartal czy Weird Science. W 2010 przyszedł czas na kolejny kolaboracyjny album Pillowface And His Airplane Chronicles z udziałem Bloc Party, Datarock, Klaxons, Justice, Yelle czy Goose. Singiel Warp 1.9 z The Bloody Beetroots pobił rekordy popularności rozbrzmiewając na imprezach i festiwalach na całym świecie. W 2011 roku Steve Aoki był jednym z headlinerów słynnej belgijskiej imprezy I LOVE TECHNO, na której grali m.in. Paul Kalkbrenner, Boys Noize, Cassius, Chase&Status, Crookers, Digitalism i inni. 2011 r. zaowocował singlem Tornado we współpracy ze słynnym Tiesto, a także kolaboracją z Laidback Luke’m i Lil Jonem - Turbulence czy z Rivers Cuomo - Earthquakey People.


Support

DogzRox | Warszawa
http://www.facebook.com/dogzrox

Sick Physical | Łódź
http://www.sickphysical.com/

Junkie Punks | Kraków
http://www.facebook.com/junkiepunksdj

FoxHole | Poznań
http://www.facebook.com/FoxHole443

Twin Prix | Trójmiasto
http://www.facebook.com/TwinPrixSux

Double Trouble | Warszawa
http://www.facebook.com/doubletroublesaves

Freak Slaughter | Warszawa
http://www.facebook.com/freakslaughter

Hapi Hardkor, Mamo! aka HHM | Warszawa


BILETY

I PULA (Bardzo ograniczona!)50 PLN
II PULA 60 PLN
III PULA 70 PLN
Dostępne w punktach sprzedaży biletów Ticketpro (www.ticketpro.pl) i Eventim (www.eventim.pl) na terenie całego kraju oraz na Muno.pl (www.muno.pl).

www.1500m2.com
www.bassline.pl
www.warsawlovenoize.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz