wtorek, 27 listopada 2012


11 URODZINY PAUZA  8 GRUDNIA 2012 

Pauza to miejsce twórczego fermentu, różnorodnych projektów artystycznych, spotkanie z najnowszymi trendami sztuk wizualnych i performatywnych, a także odkrywanie i wspieranie młodych twórców. 
To kamienica artystyczna, w której skład wchodzą: Kino Pauza, Galeria Pauza, Pauza oraz Klub Pauza. 

8 grudnia Pauza obchodzi swoje 11. urodziny. Będzie to okazja, by choć częściowo doświadczyć tego artystycznego żywiołu i przeżyć z nami 24-godzinną imprezę!

Będzie się działo:

TARGI DIZAJNU WINTERTIME VOL. 5
12:00-19:00
W jednym czasie i jednym miejscu w całej przestrzeni zaprezentują się młodzi projektanci, graficy, ilustratorzy. Targi Dizajnu rozleją się na około 700 m2 przestrzeni.
Kto, co i w jakim miejscu znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/452791844757613/

SMAKI KRAKOWA
12:00-19:00
W dniu urodzin inaugurujemy kulinarny projekt. Subiektywnie polecamy dobre miejsca i smaki w wersji slow, funny, to go oraz vege tone. Raz w miesiącu przez cały tydzień będziecie mogli posmakować wyjątkowych kulinarnych projektów z Krakowa. Na urodzinową przystawkę polecamy: Hummus Ammamamusi, Głodne Kawałki, Youmiko Sushi.
KONKURS: Prześlij nam swój pomysł na nazwę na adres pauza@pauza.pl w tytule SMAKI KRAKOWA.
Najlepszy pomysł, naszym subiektywnym zdaniem zostanie pysznie nagrodzony:
sushi-pakiet od YOUMIKO na miejscu + bon na 2 zestawy śniadaniowe od GŁODNYCH KAWAŁKÓW + od AMMAMAMUSI bon na smaki hummusu i pasty o wartości 50 pln.


ZRÓB TO W PAUZIE!
12:00-19:00
Przez ostatnie 10-lat niezmiennie Tomasz Sikora portretował ludzi skupionych wokół Pauzy. Tym razem, to Wy staniecie po drugiej stronie obiektywu, w roli fotoreportera. Myśl przewodnia: Twoja pauza.
Zasady są proste - przyjdź do Pauzy w dowolnym czasie przed urodzinami, uchwyć własny moment, pod hasłem PAUZA i wyślij swoje zdjęcie najpóźniej do 6. grudnia do 24:00 na galeria@pauza.pl. Plik przygotuj w formacie JPG, dłuższy bok w rozmiarze 1200 pix.
W sobotę 8. grudnia znajdziesz swoje zdjęcie na ścianie w Galerii Pauza, a wszyscy, którzy nas odwiedzą za pomocą naklejki kropki, będą mogli oddać swój głos na zdjęcie, które najbardziej im się spodoba. Kto zbierze największą ilość krop, ten wygrywa.
Zwycięzca konkursu otrzyma możliwość wyprodukowania swojej wystawy na certyfikowanym galeryjnym papierze marki Tecco - 10 zdjęć w formacie do 40x50 cm. Wystawę wydrukuje CENTRUM PAPIERU.STREFA CHILL W CZYTELNI FOTOGRAFICZNEJ
12:00-22:00
Otwieramy czytelnię fotograficzną w Galerii Pauza. Półki sukcesywnie zapełniamy najnowszą prasą fotograficzną z całego świata. Na regałach tytuły takie jak: GUP, British Journal of Photography, Kwartalnik Fotografia, Pozytyw, Black & White Photography, 125, Ojo de Pez, Zoom, francuskie Photo i wiele innych.

KRÓTKO @ KINO PAUZA
15:00-18:00
Pokażemy wszystko co krótkie, filmowe i modne, czyli set etiud o modzie i dizjanie.

DEBRUIT/ GEEK CLIQUE/ Daniel Drumz & Sid Pong
KLUB PAUZA 22:00 - 8:00
Wstęp na zaproszenia

deBruit
Xavier Thomas, znany szerzej pod swoim pseudonimem deBruit, jest producentem, jest Djem, instrumentalistą i wokalistą, Pochodzi z Paryża, gra na saksofonie od 9 roku życia. Jest Francuską alternatywą dla całej fali nowych twarzy z przecięcia IDM-u, dubstepu i hip-hopu. Podobnie jak francuski hip-hop niesie w sobie wyjątkową wrażliwość na korzenną muzykę afrykańską. Dlatego jego perkusyjne podkłady mają w sobie funkową moc afrobeatu i charakter muzyki ludowej z Afryki Zachodniej. Wszystko to podane jest jednak w nowoczesnej oprawie.
http://www.debruit.com/

Daniel Drumz http://danieldrumz.com/
Sid Ponghttp://soundcloud.com/sidpong

PAUZA OD 12:00 DO 12:00
W ciągu całego dnia i nocy będzie dobra zabawa oraz dużo LOMO fot. W niedzielę od rana zapraszamy na śniadanie i brunch. Barmani będą puszczać fajne piosenki i zaserwują witaminową bombę na „poranną niemoc”.
Zaopiekują się Wami jak należy!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz