środa, 12 stycznia 2011Rozpoczyna się nabór do tegorocznej edycji Sekcji ShowOFF Miesiąca Fotografii w Krakowie!!!

Projekty fotograficzne i multimedialne zgłaszać można od 6 stycznia do 20 lutego 2011. Prace oceniać będzie profesjonalne jury, w skład którego wchodzą czołowi polscy fotografowie i kuratorzy: Mikołaj Długosz, Rafał Milach, Krzysztof Miller, Jakub Śwircz, Wojciech Wieteska oraz Magda Wunsche & Samsel. Z nadesłanych zgłoszeń wybranych zostanie 12 zwycięskich projektów, których lista zostanie ogłoszona 6 marca na stronie festiwalu: www.photomonth.com.

Laureaci, pod kuratorską opieką członków jury, przygotują swoje projekty tak, by zaprezentować je później w na i ndywidualnych, majowych wystawach organizowanych w ramach Sekcji ShowOFF Miesiąca Fotografii w Krakowie 2011. Konfrontacja ze spojrzeniem profesjonalistów i wspólne poszukiwanie najlepszej formy i kształtu przyszłej ekspozycji – to cenne doświadczenia i szansa dla wszystkich, którzy twórczo wykorzystują medium jakim jest fotografia.

Tegoroczną innowacją, atrakcyjną zarówno dla widzów jak i uczestników Sekcji ShowOFF, będzie możliwość zakupu wybranych prac laureatów oraz poświęconych im wydawnictw.

Do konkursu zgłaszać można zarówno gotowe, jak i będące w trakcie realizacji projekty fotograficzne i multimedialne. Zdjęcia lub materiały video wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym pobranym ze strony Miesiąca Fotografii, należy przesyłać dro gą mailową na adres showoff[at]photomonth.com.

Ostateczny termin nadsyłania projektów mija 20 lutego 2011 roku!!!


Szczegóły w Regulaminie i Formularzu zgłoszeniowym na stronie www.photomonth.com.Sekcja ShowOFF
nabór trwa od 6 stycznia do 20 lutego 2011
projekty i formularz wysyłajcie na showoff[at]photomonth.com
więcej info na www.photomonth.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz