poniedziałek, 20 lutego 2012

Raperzy podbijają kluby!

RPS CLUB MEETING w Poznaniu od marca.


W marcu wystartuje pierwsza edycja cyklicznej imprezy, podczas której koncertować będą polscy oraz amerykańscy raperzy. RPS CLUB MEETING, bo tak nazywa się akcja, organizowane jest przez RPS Enterteyment, wydawnictwo Rycha Peji

- Ruszamy z cyklicznymi imprezami w Poznaniu – mówi Peja. – RPS CLUB MEETING to koncerty naszych podopiecznych plus amerykańscy headlinerzy. Wszystko po to, żeby promować muzyków a miasto mogło się godnie bawić! Zaczynamy od RPS CLUB MEETING Vol 1, który rusza już 30 marca w klubie Eskulap. Wystąpi tam reprezentant legendarnej ekipy DEF SQUAD, Keith Murray. Oprócz niego, na scenie pojawi się również Respect Da God, Slums Attack, Gandzior, Buczer i Śliwa, dwaj ostatni świeżo po wydanych płytach – dodaje muzyk.Druga odsłona imprezy z cyklu RPS CLUB MEETING odbędzie się 26 kwietnia. W poznańskim klubie U Bazyla pojawi się raper z Bronxu NINE. Tematycznie zagra ekipa PC Parku - Medi Top Glon (Blajstar), Hirass i Gandzior. Następna edycja RPS CLUB MEETING planowana jest na maj.

Marcowy koncert Slums Attack w ramach RPS CLUB MEETING będzie zamykał okres promocji ostatniej płyty zespołu zatytułowanej „Reedukacja”. Przypomnijmy, że album zwyciężył w plebiscycie na najlepszą polską płytę roku zorganizowanym przez portal HipHop.pl oraz audycję WuDoo emitowaną na antenie Polskiego Radia Szczecin a utwór „Oddałbym” (z gościnnym udziałem O.S.T.R. i Jeru the Damaja) zwyciężył wkategorii Polski Singiel roku 2011. 15 września ukaże się kolejna płyta Slums Attack zatytułowana „Całkiem Nowe Oblicze 2”.

Więcej:

www.pejaslumsattack.pl

www.facebook.com/SlumsAttackOfficial

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz