wtorek, 17 kwietnia 2012

RHW przedstawia: MOLESTA x ELDO x PARIAS | DVD REC. | 12.05.12 STODOŁA

RHW przedstawia: MOLESTA x ELDO x PARIAS | DVD REC. | 12.05.12 STODOŁA


Ekipa Rap History Warsaw wraz z zasłużonymi twórcami warszawskiego rapu przygotowała niespodziankę dla hiphopowych entuzjastów.

12 maja odbędzie się w Stodole jedno z największych koncertowych wydarzeń tegorocznej wiosny. Na jednej scenie zagrają Molesta Ewenement, Eldo oraz Projekt Parias. Każdy z artystów wystąpi z oddzielnym godzinnym koncertem. Z uwagi na fakt, że całe wydarzenie zostanie zarejestrowane na potrzeby "koncertowego" DVD, organizatorzy przygotowali na ten wieczór wyjątkową oprawę scenograficzną i multimedialną. To nie będzie zwykła hiphopowa impreza - rozmach całego przedsięwzięcia wprowadzi nową jakość do stołecznej choreografii scenicznej.

Oprócz gwiazd wieczoru na scenie pojawią się także Daniel Drumz, DJ Def oraz DJ B., którzy zaserwują publiczności sutą dawkę świeżych rapowych brzmień i około-hiphopowej elektroniki. Dopełnieniem koncertowej części widowiska będzie pokaz bboyingu w wykonaniu Most Broken Crew oraz specjalny showcase DJ'a B i funky-drummera Jarka Kulika, czyli kolektywu Beatkickers. W rolę mistrza ceremonii wcieli się reprezentujący barwy Alkopoligamia.com - Łukasz Stasiak.Bilety do nabycia od 18 kwietnia w sklepach: Serum, 5Stairs oraz Galerii Koloru. Cena w przedsprzedaży - 50zł; w dniu koncertu - 65zł. Zapraszamy serdecznie, zachęcając równocześnie do śledzenia koncertowych przygotowań na facebookowym fanpage'u Rap History Warsaw (http://www.facebook.com/raphistorywarsaw).


12.05.2012

Molesta | Eldo | Parias | DVD Rec.
Klub Stodoła
ul. Batorego 10
Otwarcie drzwi: 20:00
Start koncertów: 21:00

Bilety: 50/65zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz