środa, 18 lipca 2012


Wędkowanie
23 września 2012 12:00-18:00
Park Moczydło, Warszawa


Pomnik Przynęty, ryby dmuchane, latające i nieskończone, a także wieloryby, dżdżownice, na których można usiąść, „Sieciska” – czyli meble inspirowane sieciami wędkarskimi – to wszystko będzie można zobaczyć i złowić podczas nowego projektu Izy Rutkowskiej z Fundacji Form i Kształtów.


Po sukcesie Grzybobrania, które odbyło się jesienią 2011 roku w Parku Kultury w Powsinie nadszedł czas na zarażenie mieszczan pasją do łowienia ryb w krajobrazie miejskim. Obiekty, które złowimy w Parku Moczydło 23 września będą unikalne, każdy z nich wykona inny projektant.


Do Wędkowania zaproszeni zostali między innymi: La Polka, Fajne Chłopaki, Dominik Cymer&Kasia Lorenz, Robert Czajka, Natalia Mleczak, Matylda Sałajewska, Ola Mirecka i Jamie Shaw, Michał Jońca, Marta Niemywska&Dawid Grynasz, Marta Wajda, Iza Gkagkanis.Wędkowanie będzie niecodzienną okazją do spotkania z designem w przestrzeni publicznej.Każdy, kto ma pomysł na wykonanie instalacji inspirowanej tradycjami wędkarskimi może do 24 sierpnia 2012 zgłosić go w Konkursie na Obiekt Wodny. Szczegóły na www.formyiksztalty.pl
Ten zabawny projekt będzie poruszał wiele ważnych dla polskiego społeczeństwa kwestii…

1 komentarz:

  1. Ciekawe, grzybobranie było na medal
    ==
    http://www.magazynsmak.pl

    OdpowiedzUsuń