środa, 14 marca 2012

The Original Jill Scott From the Vault Vol. 1


The Original Jill Scott From the Vault Vol. 1. - wyjątkowy album zawierający w większości niepublikowane utwory niepowtarzalnej wokalistki, wielokrotnej laureatki nagród Grammy, piosenkarki, autorki tekstów, poetki i aktorki - legendarnej Jill Scott.

12 magicznych utworów jest nawiązaniem i wspomnieniem pierwszej płyty Jill Scott pt. Who is Jill Scott. Words + Sounds, Vol 1. Album pokazuje kunszt artystki, która jak nikt inny łączy soul, groove, jazz, elementy hip-hop’u i funky z mocnym, soulowym wokalem. Jill buduje energetyczne kompozycje, w których snuje niepokojące opowieści - śpiewa zarówno o bólu, jak i radości czy wątpliwościach, próbując na swój sposób definiować ludzką egzystencję.

Jill Scott jest jedną z najbardziej utalentowanych artystek swojego pokolenia – jej charakterystyczny wokal wyraża autentyczność i czyste emocje w każdej wyśpiewywanej sylabie. Jill należy do grona klasyków swojego gatunku, dodatkowo angażujących się w sprawy polityczne, społeczne czy ekonomiczne. Jest głosem wyrażającym to, co dzieje się na świecie - śpiewa nie tylko o skomplikowanych relacjach międzyludzkich, jak rozstania czy zdrady, ale także o społecznych problemach i szuka dla nich rozwiązania.

Album The Original Jill Scott From the Vault Vol. 1. zrobi wrażenie nie tylko na wiernych, wieloletnich fanach wokalistki, ale także tych, którzy dopiero odkrywają jej twórczość.

Lista utworów:

1."Intro: Love to Love Prelude"  
2."I Don't Know (Gotta Have You)"  
3."Wondering Why? (You Don't Talk to Me)"  
4."The Light" (Original Mix)
5."Wake Up Baby"  
6."Lovely Day"  
7."Dear Mr. & Mrs. Record Industry"  
8."Love to Love"  
9."Running Away"  
10."I'm Prettier"  
11."Comes to the Light (Everything)"  
12."Holding On"  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz