środa, 7 marca 2012

X Years Extension - Grande Finale!

X Years Extension - Grande Finale!

Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy z okazji obchodów 10-cio lecia projektu Extension odbyło się 10 imprez w różnych miastach Polski, oczywiście z naciskiem na Poznań. Mieliście okazję podziwiac na żywo m.in. takie postacie jak Phon.o (50 Weapons / Shitkatapult), Lando Kal (Hotflush / Numbers), Dapayk (Mo's Ferry / Stil Vor Talent), Bill Youngman (Tresor / Killekill), Point B (Combat / Frijsfo) czy Sven Weisemann (Mojuba / Liebe*Detail). Zakończenie tychże obchodów to jednak wisieńka na torcie...16 marca w klubie 8 Bitów w Poznaniu po raz pierwszy w Polsce wystąpi prawdziwa legenda francuskiej sceny techno / house jaką jest Ark (Circus Company / Perlon)!
Na tym jednak nie koniec. DJ Feelaz, gospodarz wieczoru i pomysłodawca całego zamieszania, oprócz wyjatkowo silnego składu lokalnych dj'i, zaprosił dobrze znanego wszystkim, pochodzącego z Łodzi Łukasza Seligę aka SLG (Pets / Trapez). Zapowiada się więc cudowny finisz, który pozostanie napewno długo w pamięci waszej i naszej :)


------------------


16.03.2012
klub "8 Bitów"
ul. Garbary 72, Poznań


Main:
Ark (Circus Company, Perlon / Paris) Live!
SLG (Pets, Trapez, Cynosure)
Feelaz (Extension)
Kill Blinton (Hrabioza)
Rain (Rts.fm)

Palarnia:
Modix & Ersky

Bar:
Białe Noce


start: 22
wjazd 15/20 [przedsprzedaż: muno.pl]


------------------


Guillaume Berroyer aka Ark to enfant terrible francuskiej sceny techno / house - naczelny eksperymentator, genialny chuligan i pozytywny wariat!
Ark to niewątpliwie postać, bez której francuska scena muzyczna w formie jaką dziś znamy by nie istniała. Od połowy lat 90-tych współtworzy i napędza ją jak mało kto...
Lista towarzyszy broni, z którymi współpracuje i którzy wspierają go w wiecznej krucjacie szerzenia funk'u i zabicia nudy, czyta się jak swoiste who is who wśród nowatorskich wizjonerów ostatniego dziesięciolecia - Matthew Herbert, Robag Wruhme, Mr. Oizo, Losoul, Krikor, Jamie Lidell czy Pepe Bradock, z którym tworzył duet Trankilou.
Na stałe jest związany z kultowym berlińskim Perlonem, dla którego wydał ostatnie 2 albumy "Arkpocalypse Now" oraz "Caliente", z kolei poprzednik "Alleluyark" stworzył podwaliny słynnej dziś paryskiej oficyny Circus Company.
Ark na żywo to wyjątkowo energicznie przeżycie o czym na przestrzeni lat przekonała się publika na całym świecie, m.in. w takich miejscach jak: Mutek [Mexico & Montreal], Transmediale [Berlin], DEMF [Detroit], Rex Club [Paris], Unit [Tokyo], Shanti [Moscow], Flex [Vienna], Culture Box [Copenhagen], Fabric [London] czy Panoramabar [Berlin]. Najwyższy czas na debiut w Polsce!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz