środa, 28 marca 2012

Wizjoner Miejski & BassBitch pres. OUTLOOK FESTIVAL 2012 Launch Party

WIZJONER MIEJSKI & BASSBITCH pres. OUTLOOK LAUNCH PARTY @ Pawilon Nowa Gazownia, PoznańZapraszamy na nie lada gratkę dla fanów szeroko pojętej muzyki basowej.
21.04.2012 będziemy gościć w Poznaniu wydarzenie zapowiadające najlepszy według Resident Advisor basowy festiwal na świecie: OUTLOOK FESTIVAL 2012! Odbywający się corocznie w chorwackim regionie Istrii, w opuszczonym forcie koło miejscowości Pula, Outlook jest wyjątkowym przewodnikiem po świecie muzyki dyrygowanej basem. Tegoroczny festiwal to Line-up zawierający najbardziej utalentowanych wykonawców z gatunków takich jak: Dubstep, Dancehall, Dub, Drum & Bass, Hip Hop, Grime, Garage, Techno czy też Electronica.Na OUTLOOK LAUNCH PARTY zaprosiliśmy absolutną czołówkę fachowego basowego grania.
NEIL LANDSTRUMM to żywa legenda i pomimo prawie 20 lat na scenie, ciąglę jest w absolutnej czołówce o czym świadczą wydawnictwa dla tak zasłużonych labeli jak Tresor, Planet Mu czy Nonplus.
BODDIKA i PHAELEH to tegoroczni laureaci (odpowiednio 2 i 3 miejsce), najbardziej prestiżowego plebiscytu basowej sceny www.dubstepforum.com/awards w kategorii Producent Roku (Boddika również 2gie miejsce w kategori Producent Roku 120bpm).Za imprezę odpowiedzialny jest WIZJONER MIEJSKI przy udziale BASSBITCH czyli Feelaza i Miza - dwóch miłośników bassu z Poznania.

►►►BODDIKA /Swamp81, Nonplus, Naked Lunch /UK
►►►NEIL LANDSTRUMM /Planet-mu, Nonplus, Tresor/UK
►►►PHAELEH /Afterglo, Disfigured Dubz, Wheel & Deal /UK
►FEELAZ /Extension, Bassbitch/PL
►MIZ /Dubside, Bassbitch/PL
►VJ: Michał Mierzwa aka Antistatic Family /UniformaBIO:
www.muno.pl/boddika
www.muno.pl/neillandstrumm
www.muno.pl/phaeleh

MUZYKA:
www.soundcloud.com/phaeleh
www.soundcloud.com/boddika
www.soundcloud.com/neil-landstrumm

OUTLOOK FESTIVAL 2012 POZNAŃ LAUNCH PARTY:
►►►www.facebook.com/OutlookFestivalPoznan
- tutaj znajdziecie bierzące informacje o festiwalu, launch party, konkursach etc. Like!

BASSBITCH:
www.facebook.com/BassBicz

WIZJONER MIEJSKI:
www.facebook.com/WizjonerMiejskiPoznan

Pawilon Wizje to nowy poznański cykl imprez ze światowej klasy elektroniką i równie starannie wyselekcjonowanymi wizualizacjami wyświetlanymi na wielkim ekranie.
Przestrzenią, w której odbędą się eventy jest Pawilon Nowej Gazowni, który jest miejscem oryginalnym, świeżym, a przy tym jego przestrzeń pozwala na profesjonalne przyjęcie nawet najbardziej wymagających artystów.
Cykl będzie skupiać się przede wszystkim na dostarczeniu niecodziennych wrażeń muzycznych. Zaproszeni goście to artyści, których rzadko można usłyszeć poza najlepszymi europejskimi klubami i festiwalami, a przestrzeń dostępna w pawilonie Nowa Gazownia pozwala poczuć się jak na jednym z takich eventów.
O odpowiednią oprawę zadbają największe nazwiska vj-skie w Polsce. Wykorzystując do tego ekran projekcyjny 6x10 metrów na pewno stworzą spektakularny pokaz, a całości dopełni przepiękny dźwięk z soundsystemu zaprojektowanego specjalnie dla tego miejsca.
Pomniejsze pomieszczenia oraz wolna przestrzeń pozostanie do dyspozycji animatorów kulturalnych, artystów, mediów, które będą chciały pokazać/ podzielić się czymś oryginalnym i dopełnić całego przedsięwzięcia tj. pokazy, warsztaty, projekcje itp.

BILETY NA: www.muno.pl
_______________________________________

OUTLOOK FESTIVAL 2012

‘Quite Simply, it’s the best bass-centric festival on the planet at the moment’
Resident Advisor

OUTLOOK FESTIVAL 2011 OFFICIAL VIDEO:
►►►www.youtube.com/watch?v=1q8iZSDVgvQ

OUTLOOK FESTIVAL 2012:
www.outlookfestival.com
www.facebook.com/outlookfestival

DIMENSIONS FESTIVAL 2012:
www.dimensionsfestival.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz