środa, 14 września 2011

MUZYCZNE CIOSY NA BOKSERSKIM RINGURED BULL I-BATTLE, WARSZAWA - 19 PAŹDZIERNIKA, KATOWICE – 27 PAŹDZIERNIKA

Już pod koniec października w ramach Red Bull I-Battle w polskich klubach ruszy muzyczna ofensywa! Pierwsze pojedynki na dźwięki wypuszczane z iPodów odbędą się 19 października w Warszawie i 27 października w Katowicach. Osiem dwuosobowych drużyn stanie na ringu bokserskim w starciu muzycznym i będzie walczyć o uznanie publiczności! Reprezentanci rywalizujący o miano najlepszych selektorów to ekipy, które w wirtualnych pojedynkach zdobyły najwięcej głosów internatów na www.redbullibattle.pl

Koniec roku zapowiada się wyjątkowo energetycznie dla wielbicieli klubowych imprez i dobrej muzycznej zabawy! Już 19 października w warszawskim klubie 1500 metrów i 27 października w katowickim Oku Miasta odbędą się pierwsze potyczki w ringu w ramach Red Bull I-Battle. Bitwa na iPody to wyzwanie dla wszystkich, którzy chcą być mistrzami muzycznej wagi ciężkiej! Osiem dwuosobowych drużyn, uzbrojonych w iPody wypełnione powalającymi na kolana utworami zmierzy się w aranżowanych pojedynkach. Teamy będą musiały celnie ripostować przeciwników przy jednoczesnym pozyskiwaniu „głosów” publiczności! Zwycięzca zostanie wyłoniony po zmierzeniu natężenia owacji miernikiem decybeli.

Jesienna edycja projektu, jest pierwszą, która umożliwiła uczestnictwo wszystkim chętnym, którzy rywalizowali w wirtualnych pojedynkach podczas fazy kwalifikacyjnej trwającej przez cały wrzesień na stronie www.redbullibattle.pl .

W ramach realnych imprez Red Bull I-Battle odbędą się bitwy w systemie pucharowym, podczas których każda z drużyn zaprezentuje muzyczny kawałek o maksymalnej długości półtorej minuty. Pojedynki odbywać się będą na zasadzie „utwór za utwór”.

Następnymi przystankami na klubowej mapie Polski będą w listopadzie: Poznań, Wrocław, Kraków, Szczecin oraz w grudniu: Białystok i Gdańsk

NAZWA: RED BULL I-BATTLE - WARSZAWA
MIEJSCE: 1500 METRÓW DO WYNAĘCIA, UL. SOLEC 18
DATA: 19 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 21.00
PROWADZĄCY: RUFIN
WEJŚCIE DLA PUBLICZNOŚCI: 10 ZŁ OD OSOBY (W TYM RED BULL)

NAZWA: RED BULL I-BATTLE - KATOWICE
MIEJSCE: OKO MIASTA, UL. RONDO IM.GEN.JERZEGO ZIĘTKA 1
DATA: 19 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 21.00
PROWADZĄCY: RUFIN
WEJŚCIE DLA PUBLICZNOŚCI: 10 ZŁ OD OSOBY (W TYM RED BULL)
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.redbullibattle.pl

foto: Red Bull I-BattleZakopane_fot. Łukasz Nazdraczew_Red Bull Content Pool

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz