środa, 14 września 2011

Rap History Warsaw przedstawia - Projekt PariasNajpopularniejszy cykl imprezowy w stolicy powraca po wakacyjnej przerwie! Ekipa Rap History Warsaw ma zaszczyt zaprosić wszystkich fanów dobrej muzyki na koncert grupy Parias. Trio złożone z Eldo, Pelsona i Włodiego to obecnie jeden z najciekawszych projektów na rodzimej scenie hiphopowej. Od momentu kwietniowej premiery, debiutancki album formacji utrzymuje się w ścisłej czołówce muzycznych bestsellerów. Występ trójki MC's odbędzie się dokładnie 1 października w dobrze znanym wszystkim imprezowiczom klubie 1500m2 na warszawskim Powiślu.


Ale to nie wszystko! Gospodarze eventu przygotowali bowiem dla przybyłych gości wyjątkową atrakcję. Before oraz after imprezy upłyną pod znakiem klasycznych beatów największych tuzów rapowej produkcji z Nowego Jorku - DJ'a Premiera oraz Pete Rocka. Muzycznej retrospekcji w formie party battle dokonają Steez i Anusz.


Miła niespodzianka czeka też wielbicieli miejskich sportów, albowiem tego wieczoru przestrzeń klubowa zamieni się w urodzinowy mini-skatepark na 10-lecie Woodcampu. Z tej okazji odbędzie się projekcja filmu, dokumentującego dorobek wyjazdów, organizowanych przez Kayo Travel (www.kayotravel.pl) oraz wystawa zdjęć o tematyce skate/snow/surf. Ukoronowaniem deskorolkowego szaleństwa będzie mocny gitarowy koncert na małej sali w wykonaniu The Stubs. Zapraszamy serdecznie!


Rap History Warsaw - Projekt Parias/10-lat Woodcamp
01.10.2011 - klub 1500m2, ul. Solec 18
Start: 18:00
Wejście: przedsprzedaż - 25 zł, w dniu imprezy - 30 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz